www.cvonline.hu

Szenior Kommunikációs és PR Specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2017.01.03.
Hirdetés azonosító: 1084153

Ismered a startupok világát és felkészült PR szakember vagy? Nyitott vagy az innovációra és szívesen kamatoztatnád kapcsolati tőkéd?

Ha mindegyik kérdésre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz a Szenior Kommunikációs és PR Specialista pozícióra!

Feladatok:

- a legfontosabb, kiemelkedő hazai és nemzetközi szakmai magazinokkal, médiumokkal, online magazinokkal, a piaci szereplőkkel és azok véleményformáló HUB-jaival való aktív kapcsolattartás
- sajtóközlemények, sajtótájékoztatók megszervezése, menedzselése
- klasszikus PR és kommunikációs elemek használata, a piaci szereplőkkel, legnagyobb stakeholderekkel való folyamatos aktív kapcsolattartás
- vállalati imázs kommunikációja, kapcsolódó események kommunikációja
- sajtóanyagok szerkesztése, sajtóközlemények írása, ezek közlése különböző platformokon
- sajtóorgánumokkal való napi szintű kapcsolattartás, kapcsolat építése
- offline és online főszereplőkkel való kapcsolattartás hazai és nemzetközi szinten
- branding folyamatok, támogató projektek koordinálása, ezek szinergiájának megteremtése
- költséghatékony kommunikációs csatornák és ezek eszközeinek megtalálása
- marketing kollégákkal, társosztályokkal való szoros együttműködés
- tulajdonosokkal, állami szereplőkkel való aktív kapcsolattartás, kommunikációs kampányok szervezése

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- minimum 4 éves releváns munkatapasztalat
- kiemelkedő nemzetközi szakmai magazinok, médiumok, online magazinok, a piac szereplőinek, véleményformáló HUB-jainak ismerete
- technológiai trendek naprakész ismerete
- a piaci szereplők, online felületek, legnagyobb stakeholderek ismerete, velük kialakított aktív kapcsolati háló
- új termék, innováció piacra vezetésében való részvétel előny
- start-up kampányok kommunikációjában, piacra vezetési kampányában való részvétel előny
- közösségi finanszírozási kampányban, befektetési, inkubációs világhoz kapcsolódó kampányban való részvétel előny
- kormányzati kommunikációban és/vagy európai uniós projektekben szerzett jártasság előny
- aktív, felsőfokú angol nyelvismeret
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- erős projektmenedzsment készség
- dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
- proaktivitás, kezdeményezőkészség
- politikai kommunikáció felé való érzékenység, nyitottság

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- szakmai kihívás, perspektíva
- részvétel újonnan alakuló koncepció kialakításában

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a