www.cvonline.hu

Szenior KKV ügyfélkapcsolati menedzser / Újpest

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • kisvállalkozói ügyfelek hitelezése, ügyfél akvizíció
  • szoros együttműködés a lakossági fiókokkal
  • kisvállalkozói hitelkérelmek előterjesztése
  • meglévő és új ügyfelekkel kapcsolattartás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • döntéshozói képesség, üzleti érzék
  • gyorsaság, csapatszellem, eredményorientáltság

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Előnyt jelent:

  • kisvállalkozói termékek alapos ismerete
  • hitelezési folyamatok ismerete
  • legalább 2-3 év kis- és középvállalkozások finanszírozásában szerzett tapasztalat
  • az angol nyelv társalgási szintű ismerete

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő