www.cvonline.hu

Szenior kkv ügyfélkapcsolati menedzser / Székesfehérvár

  • A hirdetés 1368 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér megye

Főbb feladatok:

  • a hozzárendelt ügyfélportfoliók tervében megjelenő állományi és jövedelmezőségi, céltartalék elvárások teljesítése
  • kapcsolattartás meglévő, illetve új ügyfelekkel, kötelező ügyféllátogatások lebonyolítása
  • aktív ügyletek teljes körű lebonyolítása, a tárgyalástól az utógondozásig bezárólag
  • a kiemelt KKV szegmensbe sorolt ügyfelek passzív ügyleteinek lebonyolítása, figyelemmel kísérése
  • helyettesítési terv alapján ellátja a távollévő kollegák helyettesítését
  • akciótervek kidolgozása és végrehajtása a lehetséges ügyfelek elérésére
  • akvizíciós tevékenység, keresztértékesítés
  • monitoring tevékenység végzése (ad-hoc és rendszeres)
  • problémakezelés és reklamációs ügyek kezelése
  • Aktív részt vétel a szabályzatok véleményezésében.
  • scenario-k készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • legalább 3 éves banki szakmai tapasztalat
  • jogszabályi, illetve gazdasági környezet ismerete,
  • piaci, ágazati versenytársak ismerete
  • határozott fellépés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • ügyfélorientált viselkedés

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő