Szenior KKV ügyfélkapcsolati menedzser - Kecskemét / Kiskunfélegyháza / Kiskőrös

  • A hirdetés 1258 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szenior KKV ügyfélkapcsolati menedzser - Kecskemét/ Kiskunfélegyháza / Kiskőrös

Szakterület megnevezése:    egyéb

Munkavégzés helye:    Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Főbb feladatok:

  • a hozzárendelt kiemelt ügyfél portfoliók tervében megjelenő állományi és jövedelmezőségi, céltartalék elvárások teljesítése,
  • kapcsolattartás meglévő illetve új ügyfelekkel,
  • aktív ügyletek teljes körű lebonyolítása, a tárgyalástól az utógondozásig bezárólag,
  • a kiemelt „nagy” KKV szegmensbe sorolt ügyfelek  passzív ügyleteinek lebonyolítása, figyelemmel kísérése,
  • akciótervek kidolgozása és végrehajtása a lehetséges ügyfelek elérésére,
  • akvizíciós tevékenység, keresztértékesítés,
  • monitoring tevékenység végzése (ad-hoc, rendszeres),
  • fiókok támogatása a kisvállalkozói hitelezési tevékenységben,
  • problémakezelés és reklamációs ügyek kezelése,
  • jelentési kötelezettségek teljesítése, adatszolgáltatás,
  • aktív résztvétel a szabályzatok véleményezésében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség,
  • legalább 2 éves bankszakmai tapasztalat,
  • kisvállalkozói hitelezési folyamatok ismerete, kötelezettségvállalási szabályzatok ismerete,
  • jogszabályi illetve gazdasági környezet ismerete, kisvállalkozói piaci ismeretek,
  • mérlegképes könyvelői ismeretek,
  • értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság,
  • tárgyalókészség, jó szóbeli és írásbeli kommunikáció,
  • kapcsolatteremtő készség, kezdeményezőkészség,
  • dinamizmus, kreativitás,
  • döntési készség, felelősségvállalás,
  • eredményorientáltság, üzleti szellem,
  • gyorsaság, rugalmasság, kompromisszum készség,
  • B-katerógiás jogosítvány.

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Előnyt jelent:   angol nyelvismeret előny

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő