www.cvonline.hu

Szenior KKV tanácsadó - Győr

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: lakossági értékesítési hálóza

Munkavégzés helye: Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Főbb feladatok:

  • a fiók kkv értékesítési tevékenységének koordinálása, irányítása
  • kkv banki termékek értékesítése, értékesítés tervezése
  • pro-aktív értékesítési feladatok ellátása
  • ügyfél-akvirálás, kiemelt ügyfelek kezelése
  • banki termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás
  • kkv tanácsadó munkatársak szakmai és értékesítési tevékenységének koordinálása
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • ügyfél-reklamációk kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • legalább 3 év pénzintézeti gyakorlat befektetési területen
  • vezetői tapasztalat
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • döntéshozói képesség, üzleti érzék
  • gyorsaság, csapatszellem, eredményorientáltság

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Szükséges nyelvismeret:

  • angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • az angol nyelv társalgási szintű ismerete

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol