www.cvonline.hu

Szenior Java (J2EE) Fejlesztő

  • A hirdetés 1243 napja lejárt

Az ApPello Kft. banki informatikai rendszerek fejlesztésére és bevezetésére szakosodott társaság. Fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció. A cég Magyarországon kívül
6 országban vesz részt informatikai projektekben.

Hosszú távra keresünk

munkatársat teljes munkaidőben, budapesti székhelyre.

Feladatok:

  • Java alapú fejlesztési projektekben való részvétel
  • Java programozási feladatok elvégzése
  • Hibakeresés és javítások végrehajtása
  • Junior Java fejlesztők munkájának szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki informatikai vagy programozó matematikus végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Önállóság, határozottság, kiváló problémamegoldó készség
  • Java, J2EE, SQL, Maven ismeretek
  • Web/J2EE technológiák, keretrendszerek ismerete (EJB3, Vaadin, Hibernate, Spring, stb.)
  • Java alkalmazásszerverek ismerete (WebSphere, JBoss, Oracle AS, stb.)
  • Relációs adatbáziskezelők ismerete (Oracle, MS SQL, DB2, DB400, stb.)
  • Legalább egy verziókezelő rendszer alapos ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyök:

  • Banki szoftverek területén szerzett munkatapasztalat
  • Erős UML alapismeretek, gyakorlati UML tapasztalat
  • Modellvezérelt tervezésben szerzett tapasztalat
  • Automatizált integrálási és fordítási környezet (CI) konfigurációs szintű ismerete
  • GIT (verziókezelő) ismerete
  • Jira ismeret

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség
  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő