www.cvonline.hu

Szenior Java fejlesztő

  • A hirdetés 851 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: fejlesztés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • a bank elektronikus csatornáihoz, illetve rendszerintegrációs feladataihoz kapcsolódó szoftver tervezési és fejlesztési feladatok elvégzése, fejlesztői operatív vezetés, szakmai követelmények alapján szakmai minőségbiztosítási tevékenység
  • fejlesztői dokumentációk készítése, fejlesztési dokumentációk minőségbiztosítása, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatási feladatok előkészítésében
  • napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása; támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • legalább 5-7 év nagyvállalati környezetben, J2EE területen szerzett fejlesztői munkatapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet
  • önfejlesztés, tanulási hajlandóság, fegyelmezettség
  • rugalmas hozzáállás, nyitottság

Előnyt jelent:

  • agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, gyakorlati tapasztalat
  • üzleti érdeklődés, beállítottság
  • fejlesztői csapatok irányításában szerzett tapasztalat
  • széleskörű technológiai ismeretek

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (haladó)

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű

Napi munkaidő: teljes munkaidőben

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő