www.cvonline.hu

Szenior Java fejlesztő

  • A hirdetés 1006 napja lejárt

Szakterület megnevezése:   fejlesztés

Munkavégzés helye:   Budapest

Főbb feladatok:

  • a bank elektronikus csatornáihoz, illetve rendszerintegrációs feladataihoz kapcsolódó szoftver tervezési és fejlesztési feladatok elvégzése, fejlesztői operatív vezetés, szakmai követelmények alapján szakmai minőségbiztosítási tevékenység
  • fejlesztői dokumentációk készítése, fejlesztési dokumentációk minőségbiztosítása, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatási feladatok előkészítésében
  • napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása; támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez

Munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • legalább 5-7 év nagyvállalati környezetben, J2EE területen szerzett fejlesztői munkatapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet
  • önfejlesztés, tanulási hajlandóság, fegyelmezettség
  • rugalmas hozzáállás, nyitottság

 Előnyt jelent:

  • agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, gyakorlati tapasztalat
  • üzleti érdeklődés, beállítottság
  • fejlesztői csapatok irányításában szerzett tapasztalat
  • széleskörű technológiai ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • nemzetközi csapat
  • stabil munkakörnyezet
  • fejlett technológiai háttér

Szükséges végzettség:     felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:     angol ( tárgyalóképes )

Munkaviszony időtartama:     határozatlan idejű

Napi munkaidő:     teljes munkaidőben

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol