www.cvonline.hu

Szenior Java Fejlesztő

  • A hirdetés 476 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

SZENIOR JAVA FEJLESZTŐ

munkatársat keres komplex információs rendszerek fejlesztésének és bevezetésének támogatására.

Feladatok:

  • Java programok fejlesztése (kliens és szerver oldali komponensek) specifikációk alapján.
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása, jelzett hibák kezelése, programjavítási feladatok ellátása.
  • Fejlesztés dokumentálása.
  • Telepítés segítése.
  • A projekt menedzser segítségével a programozó csapat műszaki vezetése.
  • Egységes, a vállalat minden telephelyét lefedő IT platform kialakítása és működtetése, valamint folyamatos fejlesztése azzal a céllal, hogy költséghatékony módon javítsa a vállalaton belüli információ áramlást, folyamatosan követve, építve a technikai fejlődés adta lehetőségekre, újításokra.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Legalább 7 év tapasztalat (programozói, rendszertervezői vagy rendszermérnöki pozícióban)
  • Java ismeret: SE API és asztali Java alkalmazások fejlesztésében való jártasság, Java EE 6-7 alapú alkalmazásfejlesztési technológiák erős gyakorlati ismerete, Java web fejlesztésben való jártasság (JSF 2.1)
  • Standard SQL utasítások készség szintű használata
  • Fejlesztést segítő eszközök ismerete (CVS/SVN/GIT, ECLIPSE/IDEA vagy hasonló IDE eszköz)
  • XML technológiák (XSD, XSLT, XPath) ismerete
  • Javascript beható ismerete
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, gyors adaptációs képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Kreativitás, rugalmasság

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha érdekli a pozíció, kérem küldje önéletrajzát Spiller László vezető  tanácsadónak: E-mail cím megjelenítésevagy hívja a +36 30 291 3089-as számot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő