www.cvonline.hu
Szenior irodai értékesítő (Fejér megye)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.14.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 809513
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Energiaiparban tevékenykedő, piacvezető nemzetközi vállalat keres az alábbi pozícióba egy lelkes munkavállalót:

Szenior Irodai Értékesítési Munkatárs

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:
- Az irodai értékesítési csapat szakmai felügyelete, fejlesztése
- A területi képviselők támogatása adminisztratív, pre-sales és operatív szempontból
- Új üzleti lehetőségek felkutatása
- Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
- Értékesítési kampányok lebonyolítása, utánkövetése
- Eseti ügyféllátogatások
- Keresztértékesítés
- Az adatbázis kezelése, karbantartása
- Tárosztályokkal való együttműködés
- Jelentés a kereskedelmi vezető felé

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 3 év B2B/B2C kereskedelemben szerzett jártasság (preferáltan termékértékesítés területén)
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- B kategóriás jogosítvány
- Kisebb csapat koordinációjában szerzett jártasság előnyt jelent

Személyiség:
- Csapatjátékosság
- Ügyfél-orientáltság
- Értékesítési szemlélet
- Szabálykövetés
- Dinamizmus, rugalmasság
- Kiváló kommunikációs és szervezési képesség