www.cvonline.hu

Szenior Ingatlanpiaci Értékbecslő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.18.
Jelentkezési határidő: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 1073505

Szenior Ingatlanpiaci Értékbecslőt keresünk multinacionális, piacvezető ingatlangazdálkodással- és tanácsadással foglalkozó partnerünk számáa Budapesten. A vállalat fejlődési potenciállal rendelkezik, kiváló juttatási csomagot kínál a leendő Szenior Ingatlanpiaci Értékbecslő számára.

A Szenior Ingatlanpiaci Értékbecslő legfőbb feladatai:
- Ingatlanértékelési feladatok ellátása kereskedelmi, ipari és iroda ingatlanok területén
- Kapcsolattartás külső értékelő vállalatokkal
- Ingatlan portfóliók szakmai véleményezése értékbecslés szempontból
- Helyszíni értékbecslések koordinálása
- Kapcsolódó elemzések és riportok elkészítése
- Forgalmi és hitelbiztosítéki érték megállapítás

Elvárások a Szenior Ingatlanpiaci Értékbecslő felé:
- Felsőfokú végzettség
- Szakirányú végzettség (OKJ 54 3439 02, felsőfokú /szintű/ ingatlanforgalmi szakértői végzettség, valamint EUFIM minősítés előny)
- Legalább 3 éves értékelői tapasztalat ingatlanpiaci területen (preferáltan iroda, ipari vagy kereskedelmi ingatlanok területén)
- Saját gépjármű
- Angol nyelvtudás

Amennyiben a pozíció elnyerte tetszését, küldje el szakmai önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.
Munkavégzés helye: Budapest