www.cvonline.hu

Szenior Ingatlanfinanszírozó (üzletkötő)

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

A Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking Divízió Üzleti Ingatlanfinanszírozás területére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • Komplex finanszírozási ügyletek teljes körű menedzselése,
  • Üzleti lehetőségek aktív keresése, ügyfél akvizíció az aktuális üzletpolitikai irányelvek figyelembevételével,
  • Piaci trendek nyomon követése, információszerzés és –elemzés,
  • Keresztértékesítési lehetőségek keresése és kiaknázása,
  • Ügyféltárgyalások önálló bonyolítása, eseti teamek vezetése,
  • Ügyletekre vonatkozó információk, dokumentumok beszerzése, értelmezése
  • Ügyfélrendezvényeken való részvétel,
  • Ügyfélrendezvények szervezésében való részvétel,
  • Javaslattétel az elemzővel közösen az ügyletek finanszírozására vagy elutasításra,
  • Döntéshozó fórumokon az ügyletek képviselete,
  • Önálló kapcsolattartás külsős partnerekkel,
  • Mentori funkció betöltése (kollégák és ügyletek támogatása, iránymutatás, priorizálás, teendők koordinálása),
  • Hitelezési szindikátus szervezése

Követelmények, elvárások

  • Ingatlanfinanszírozásban szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos fellépés
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Finanszírozás
Terület: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Finanszírozás
Építés / Ingatlan > Ingatlan értékesítő, Ingatlanközvetítő, Ingatlanszakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Telefonos értékesítő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol