www.cvonline.hu

Szenior Ingatlanfinanszírozó (üzletkötő)

  • A hirdetés 355 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking Divízió Üzleti Ingatlanfinanszírozás területére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • Komplex finanszírozási ügyletek teljes körű menedzselése,
  • Üzleti lehetőségek aktív keresése, ügyfél akvizíció az aktuális üzletpolitikai irányelvek figyelembevételével,
  • Piaci trendek nyomon követése, információszerzés és –elemzés,
  • Keresztértékesítési lehetőségek keresése és kiaknázása,
  • Ügyféltárgyalások önálló bonyolítása, eseti teamek vezetése,
  • Ügyletekre vonatkozó információk, dokumentumok beszerzése, értelmezése
  • Ügyfélrendezvényeken való részvétel,
  • Ügyfélrendezvények szervezésében való részvétel,
  • Javaslattétel az elemzővel közösen az ügyletek finanszírozására vagy elutasításra,
  • Döntéshozó fórumokon az ügyletek képviselete,
  • Önálló kapcsolattartás külsős partnerekkel,
  • Mentori funkció betöltése (kollégák és ügyletek támogatása, iránymutatás, priorizálás, teendők koordinálása),
  • Hitelezési szindikátus szervezése

Elvárások

  • Ingatlanfinanszírozásban szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Felsőfokú gazdásági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos fellépés
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő