www.cvonline.hu

SZENIOR INGATLANFEJLESZTÉSI MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

HeaderA Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság munkatársat keres

SZENIOR INGATLANFEJLESZTÉSI MŰSZAKI
PROJEKTMENEDZSER

munkakörre.

Feladatok:

Az ingatlan beruházási és fejlesztési projektek vonatkozásában

•    projektmenedzselési feladatok ellátása,
•    az ingatlanokra vonatkozó fejlesztési tervek irányelveinek kidolgozása,
•    az elkészült műszaki tervek és azok a megvalósításának ellenőrzése,
•    ingatlanfejlesztésekkel kapcsolatos kiadások és bevételek nyomon követése,
•    az ingatlanfejlesztéshez szükséges hatósági engedélyek beszerzése,
•    beszerzési eljárások (tervezés, generál kivitelezés, régészet, műszaki ellenőrzés, szakértői tevékenység, stb.) koordinálása,
•    ingatlanfejlesztések műszaki menedzselése,
•    az ingatlanfejlesztésekkel, beruházásokkal kapcsolatos kiadási előirányzatok tervezésében való közreműködés.

Jelentkezési feltételek:
•    felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség,
•    releváns területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
•    felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Elvárások:
•    projektmunkában való jártasság,
•    kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
•    megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
•    nagy munkabírás, terhelhetőség,
•    pontosság, határidők tartása,
•    kiváló önérvényesítő, meggyőző és együttműködő készség.

Előnyt jelent:
•    felelős műszaki vezetői jogosultság,
•    műszaki ellenőri jogosultág,
•    közbeszerzési végzettség és tapasztalat,
•    SAP ismeretek,
•     „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
•    részvétel egy dinamikusan működő, rugalmas csapat tevékenységében,
•    versenyképes juttatási csomag,
•    hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk részletes szakmai önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címen. Jelentkezésekor kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét („Szenior ingatlanfejlesztési műszaki projektmenedzser”).

Jelentkezési anyagát bizalmasan kezeljük.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Közigazgatás / Államigazgatás, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest