www.cvonline.hu

SZENIOR INGATLANFEJLESZTÉSI JOGI MENEDZSER

  • A hirdetés 188 napja lejárt

Header

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság munkatársat keres

munkakörre.

Feladatok:

Az ingatlan beruházási és fejlesztési projektek vonatkozásában

•    az ingatlanfejlesztési projektek jogi menedzselése,
•    közreműködés a felügyelt vagyonkörbe tartozó ingatlanokra vonatkozóan az ingatlan-nyilvántartásban szereplő adatok bejegyeztetésében, adatváltozások átvezettetésében,
•    közreműködés az MNV Zrt. kijelölt szakterületeivel az állami beruházásokra vonatkozó szerződésekkel kapcsolatos döntés-előkészítésekben és szerződéskötésben,
•    a feladatköréhez kapcsolódó vonatkozó jogszabályok és egyéb szabályozók változásának véleményezése,
•    közreműködés a szakterület feladatkörébe tartozó ingatlanfejlesztési beruházásokhoz kapcsolódó jogi adminisztráció elvégzésében.

Jelentkezési feltételek:
•    jogi diploma
•    releváns területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
•    felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Elvárások:
•    projektmunkában való jártasság
•    kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
•    megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
•    nagy munkabírás, terhelhetőség,
•    pontosság, határidők tartása.

Előnyt jelent:
•    közbeszerzési végzettség és tapasztalat,
•    pályázatfigyelés és koordinálási tapasztalat.

Amit kínálunk:
•    részvétel egy dinamikusan működő, rugalmas csapat tevékenységében,
•    versenyképes juttatási csomag,
•    hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk részletes szakmai önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címen. Jelentkezésekor kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét („Szenior ingatlanfejlesztési jogi menedzser”).

Jelentkezési anyagát bizalmasan kezeljük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő