www.cvonline.hu

Szenior infrastruktúra architect

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1024491
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Tevékeny részvétel az infrastruktúra különböző aspektusainak tervezésében, felügyeletében.

Feladatkör, felelősségek:    •Tevékeny részvétel az infrastruktúra különböző aspektusainak (datacenter, storage, computing, virtualization, operating systems, containerization, databases, application servers, backup and restore, infrastructure services) tervezésében

•Az infrastruktúra hiba- és katasztrófatűrésével, biztonságosságával és szolgáltatási szintjével kapcsolatos igények gyűjtése és rendszerezése, javaslattétel az optimális kiszolgáló infrastruktúra megvalósítására

•Kapcsolattartás a fejlesztési, alkalmazás és szolgáltatási területekkel, az infrastruktúra által nyújtott szolgáltatások bemutatása és beépítése az architektúrába

•Az infrastruktúra terület képviselete az üzletmenet-folytonossági és katasztrófa-elhárítási tervek kialakításában

•Az infrastruktúra architektúra megvalósulásának felügyelete

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •Elméleti ismeretek az infrastruktúra hiba- és katasztrófatűrésről, biztonsági paradigmákról, jogosultságmenedzsmentről és szolgáltatási szint menedzsmentről

•Kiemelkedően jó rendszerezési, szervezési és kommunikációs képesség

•Képesség nagy bonyolultságú rendszerek megismerésére és kialakítására

•Tapasztalat a következő technológiák és eszközök kapcsán:

o Storage (virtualizáció, replikácó, IBM SVC, V7000, FlashSystem)

o Computing (HP BladeSystem, IBM Power System)

o Virtualization (VMware, Hyper-V)

o Operating systems (Windows, RHEL, AIX)

o Containerizazion (OpenShift, Docker, Kubernetes)

o Databases (clusterezés, Oracle, MSSQL)

o Application servers (clusterezés, WebLogic, JBoss)

o Backup and restore (IBM SpectrumProtect)

o Infrastructure services (NTP, DNS, DHCP stb.)

•Felsőfokú informatikai végzettség

•Jó kommunikációs képesség

•Precizitás, rendszerezési képesség

•Proaktív, kezdeményező személyiség

•Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

•Az Enterprise Architect szoftver ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.