www.cvonline.hu

SZENIOR IFRS KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 879 napja lejárt

A K&H Biztosító ZRt.

Számvitel területére

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a Társaság IFRS szerinti beszámolójának összeállítása;
  • részvétel az IFRS szerinti könyvelési tételek kalkulálásában, dokumentálásában, könyvelésében;
  • részvétel magyar hatósági (KSH, MNB, PSZÁF) és nemzetközi (IFRS) jelentések összeállításában;
  • aktív részvétel az K&H Biztosító anyavállalata felé történő IFRS adat megküldésében, az ellenőrzések riportolásában;
  • főkönyvi könyvelés, biztosítástechnikai tételek könyvelése;
  • zárási feladatok (főkönyvi egyeztetések, közreműködés éves beszámoló elkészítésében);
  • számvitel szabályozási feladatok;
  • könyvelők munkájának szakmai támogatása;
  • részvétel a társaság adózási feladatainak ellátásában.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • minimum 5 éves könyvelési területen szerzett gyakorlat;
  • számítógépes ismeretek (középhaladó Excel, könyvelői és jelentéskészítési programok);
  • egyéb alkalmazások megismerésére való készség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • analitikus gondolkodás;
  • magas fokú önállóság.

Előny:

  • IFRS riporting területen szerzett gyakorlat,
  • jelentések készítésében szerzett gyakorlat;
  • biztosítónál szerzett tapasztalat,
  • adózási területen szerzett tapasztalat.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol