www.cvonline.hu
Szenior HR Generalista
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.13.
Jelentkezési határidő: 2014.09.17.
Hirdetés azonosító: 854484
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Az egészségügyi szolgáltató szektorban működő, kiemelkedő piaci és szakmai háttérrel rendelkező partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba HATÁROZOTT IDŐRE (2 év):

Cél: A kialakított HR folyamatok napi, zökkenőmentes működtetésének fenntartása és teljes körű irányítása, esetlegesen fejlesztése. A cég létszáma a központtal és a telephelyekkel együtt több száz fő.

Feladatok:

- A teljes toborzási és kiválasztási folyamat koordinálása, mind a központ, mind a telephelyeket illetően a helyi vezetőkkel együttműködve
- Munkaerő felvétellel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, munkaszerződések, munkaköri leírások, tanulmányi szerződések elkészítése
- HR vonatkozású és munkajogi tanácsadás a szakmai vezetők és a munkavállalók részére
- Felmerülő munkajogi és munkaügyi teendők ellátása
- Belső szabályzatok fejlesztése, naprakésszé tétele
- HR-es informatikai rendszerek működtetése, fejlesztésükre javaslattétel
- Bérszámfejtéshez kapcsolódó előkészítő feladatok ellátása, a bérszámfejtés ellenőrzése, adatszolgáltatás
- A Teljesítményértékelési rendszer működtetése
- Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (Nyugdíjbiztosító, OEP, ÁNTSZ stb.)
- A havi pénzügyi záráshoz, valamint az éves pénzügyi tervezéshez kapcsolódó HR kontrolling feladatok ellátása
- A munkakörhöz kapcsolódó munkajogi jogszabályok és rendeletek, valamint az egészségügyi dolgozókra vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete, tanácsadás a cég vezetése és a telephelyek vezetői számára
- Riportok készítése az anyavállalat felé
- A HR asszisztenssel való szoros együttműködés, a napi munkájának irányítása, ellenőrzése

Követelmények
Az ideális jelölt a következőkkel rendelkezik:
- Felsőfokú releváns végzettség (HR specializáció)
- 3-5 év tapasztalat HR generalista munkakörben
- Multinacionális vállalatnál szerzett, illetve egészségügyben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Középfokú angol nyelvtudás
- A Munka Törvénykönyvének naprakész ismerete
- Az egészségügyi törvények ismerete előny
- Az irodai programok felhasználói szintű ismerete (MS Office, MS Outlook)

Személyiségjegyek:
- Pro-aktív, precíz személyiség
- Határozott fellépés
- Kiemelkedő kommunikációs képesség