www.cvonline.hu

Szenior hálózati szakértő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1086392
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

IT hálózat üzemeltetés, fejlesztés támogatása. Határvédelmi, hálózati rendszerek üzemeltetése, kapcsolattartás leányvállalatok IT szakértőivel, Helpdesk rendszerben érkező napi feladatok precíz elvégzése és dokumentálása, szervezeti egység képviselete.

Feladatkör, felelősségek:

• Gondoskodik a feladatkörébe tartozó infrastruktúra üzemeltetéséről

• Folyamatosan nyomon követi az eszközök és rajtuk futó szoftverek állapotát

• Teljes körűen adminisztrálja az elvégzett munkákat

• Szakértőként részt vesz a napi üzemeltetésben (2. szintű támogató)

• Szakértőként részt vesz az infrastruktúrát érintő fejlesztési feladatokban, illetve fejlesztési javaslatokat fogalmaz meg a szakterületére vonatkozóan

• Riportok készítése

• Felmerülő igények gyors, pontos kiszolgálása

• IT biztonság betartása, betartatása

• Projekt jellegű feladatok elvégzése, elvégeztetése

• Oktatások szervezése, megtartása

• Dokumentációk készítése, felülvizsgálata

• Szakvélemények készítése

• Tárgyalásokon való részvétel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Szakirányú felsőfokú végzettség (B.sc., M.sc.)

• Nagyvállalati környezetben, telekommunikációs hálózat üzemeltetésében szerzett gyakorlat (2nd/3rd level üzemeltetés, támogatás), minimum 2 év

• Tapasztalat hálózati aktív eszközök konfigurálásában, üzemeltetésében

• Tapasztalat hálózati menedzsment rendszer üzemeltetésében

• Tapasztalat ipari méretű IT hálózatok tervezésében, kivitelezésében

• TCP/IP alapos ismerete

• Vezetékes- és vezeték nélküli hálózati eszközök, infrastruktúrák ismerete

• Távközlési rendszerek ismerete

• Hardver architektúrák ismerete

• MS irodai rendszerek haladó felhasználói ismerete

• Kiváló elemző- és problémamegoldó készség

• Motiváció új, modern technológiák megismerésére

• Jó csapatjátékos

• Jó kommunikációs készség

• Felhasználó központúság

• Precizitás, dokumentálási hajlam

Előny:

•CCNA vagy CCNP routing / switching (vagy magasabb) tanfolyam (a tanúsítványok megszerzését megbízónk támogatja!)

• Aruba hálózati eszközök konfigurálásában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat

• 3rd (=last) level hálózat/tűzfal üzemeltetési gyakorlat

• Tapasztalat MS Windows/linux alapú rendszerek (DHCP, DNS) üzemeltetésében

• Hálózat felügyeleti rendszer rendszergazdai gyakorlat

• Levelező szerver, spam szűrő üzemeltetési gyakorlat

• Videokonferencia rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat

• Távközlési rendszerek (VoIP, GSM, ISDN, analóg) üzemeltetésében szerzett gyakorlat

Nyelvtudás:

Szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió