www.cvonline.hu

Szenior finanszírozási munkatárs [BA-KGP1]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.03.29.
Jelentkezési határidő: 2012.05.22.
Hirdetés azonosító: 345201

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk piacvezető, magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő építőipari vállalat. Jelenleg a gazdasági osztályra keresünk motivált és agilis Szenior finanszírozási munkatársat.

Feladatok

- Pénzügyi likviditási rendszer fejlesztése
- Bankgaranciával kapcsolatos teljes körű ügyintézés
- Finanszírozási szerződések megkötésének előkészítése, azok véleményezése, társosztályokkal való együttműködés
- Finanszírozás-, cash-flow tervezés
- Utalási terv összeállítása és utalások indítása
- A havi és éves főkönyvi zárásokhoz kapcsolódó pénzügyi egyeztetések elvégzése
- Jelentések készítése

Elvárások

- Pénzügyi vagy gazdasági felsőfokú végzettség
- Pénzügyi területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
- Kiváló Excel és Word ismeret
- Pontos, precíz munkavégzés
- Analitikus gondolkodásmód
- Fontossági sorrend felállítás, határidők betartása, felelősségvállalás
- Megbízhatóság, lojalitás
- Jó kapcsolatteremtő- és kommunikáció készség

Előny

- Angolnyelv-tudás
- Építőiparban szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió