x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Szenior finanszírozási munkatárs [BA-KGP1]

Focus Consulting Kft.
Hozzáadva: 2014.03.17.
Hirdetés azonosító: 345201
Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk piacvezető, magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő építőipari vállalat. Jelenleg a gazdasági osztályra keresünk motivált és agilis Szenior finanszírozási munkatársat.

Feladatok

- Pénzügyi likviditási rendszer fejlesztése
- Bankgaranciával kapcsolatos teljes körű ügyintézés
- Finanszírozási szerződések megkötésének előkészítése, azok véleményezése, társosztályokkal való együttműködés
- Finanszírozás-, cash-flow tervezés
- Utalási terv összeállítása és utalások indítása
- A havi és éves főkönyvi zárásokhoz kapcsolódó pénzügyi egyeztetések elvégzése
- Jelentések készítése

Elvárások

- Pénzügyi vagy gazdasági felsőfokú végzettség
- Pénzügyi területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
- Kiváló Excel és Word ismeret
- Pontos, precíz munkavégzés
- Analitikus gondolkodásmód
- Fontossági sorrend felállítás, határidők betartása, felelősségvállalás
- Megbízhatóság, lojalitás
- Jó kapcsolatteremtő- és kommunikáció készség

Előny

- Angolnyelv-tudás
- Építőiparban szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Budapest

Részletek, jelentkezés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése