www.cvonline.hu

Szenior fejlesztőmérnök/projektvezető

  • A hirdetés 1111 napja lejárt

Megbízónk egy magyar tulajdonú start-up cég, saját fejlesztésű CAD-CAM rendszerre épített eljárásuk révén a jelenleg legmodernebb és legkeresettebb fogtechnikai eljárás megvalósítását tűzte ki célul.

Bővülő csapatukba keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Automatizált gyártósor tervezésében és létrehozásában való részvétel a többi szakterülettel együttműködve
  • Projektvezetés, költségkontroll, szakmai ellenőrzés
  • Következő feladatok rendszerbe integrálása: PLC kiválasztás, programozás, robot programozás, CNC programozás

Elvárások:

  • Mechatronikai mérnök végzettség
  • Gépész, pneumatikai ismeretek
  • Vezérlési ismeretek, PLC programozási tapasztalat előny
  • 3D képalkotási eljárások ismerete előnyt jelent
  • Projektmenedzsment és vezetői tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni erre a pozícióra a E-mail cím megjelenítése címre elküldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő