www.cvonline.hu

Szenior értékesítéstámogató menedzser

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Lakossági divízión belül a Lakossági Értékesítéstámogatás területre keresünk munkatársat

az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok

  • lakossági üzleti (támogató) projektek önálló menedzselése, projekt környezet megértése és irányítása
  • a projekt üzleti tervének (bevételek-költségek, beruházás) elkészítése és utánkövetése
  • felelőse a projektmegvalósítás folyamatának (mérföldkövek) szakmai és időben történő lebonyolításáért
  • prezentációk/összefoglalók/státusz jelentések készítése magyar-angol nyelvena Bank vezetésének/szponzornak/regionális központnak
  • szakmai kapcsolattartás a társterületekkel angol-magyar nyelven, támogatói, csapatvezetési, irányítási feladatokkal
  • önálló szakmai ötletek, javaslatok szállítása, elkészítése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • legalább 3 éves retail banki/értékesítési tapasztalat
  • lakossági banki, fióki folyamatok és az azt támogató rendszerek ismerete
  • stratégiai látásmód
  • szóban is írásban egyaránt kiváló angol nyelvtudás
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • projektmenedzsment és/vagy IT tapasztalat előnyt jelent

A munkakör betöltéséhez szükséges készségek

  • magas szintű problémamegoldó készség
  • tervszerű, részletorientált gondolkodásmód
  • kockázattudatos és célorintált személyiség
  • erős interperszonális kommunikációs készség
  • vezetői készség

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő