www.cvonline.hu

Szenior értékesítés támogató menedzser

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Csapatunkba keresünk kollégát szenior lakossági értékesítés támogató munkakörben

Feladatok:

  • üzleti (támogató) projektek önálló menedzselése, projekt környezet megértése és irányítása
  • felelőse a projekt megvalósítás folyamatának szakmai és időben történő lebonyolításáért
  • prezentációk/összefoglalók készítése magyar-angol nyelven
  • szakmai kapcsolattartás a társterületekkel angol-magyar nyelven, támogatói, csapatvezetési feladatokkal
  • önálló szakmai ötletek, javaslatok szállítása, elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • legalább 3 éves retail banki/értékesítési tapasztalat
  • stratégiaiszemlélet
  • szóban is írásban egyaránt kíváló angol nyelvtudás
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek

A munkakör betöltéséhez szüksége képességek, készségek:

  • magas szintű probléma megoldó és tervszerű gondolkodásmód
  • kockázat tudatos és célorintált személyiség
  • erős interpesrszonális kommunikációs képesség
  • előny: szakmai tapasztalat projektvezetés/irányítás területén

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol