www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1083345
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Budapesti székhelyű magyar informatikai fejlesztő és tanácsadó cég részére keresünk színvonalas szakmai feladatokkal

Szenior C/C++ Fejlesztő Villamos Ipari Alkalmazások (E-A09)

Feladatok:
  • Villamosenergia-rendszeri tréning szimulátor funkcióinak, modelljeinek és felületeinek tervezése, kialakítása és bővítése
  • Változatos szoftvertervezési és fejlesztési feladatok: desktop- és szerver alkalmazások fejlesztése Windows és Unix rendszerekben
  • Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés)
  • Automatikus tesztkörnyezet kialakítása
  • Bekapcsolódás a villamosenergia-rendszer üzemirányítását végző szoftverek fejlesztésébe
  • Kisebb fejlesztői csapat munkájának irányítása

Követelmények:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • A C++ programozási nyelv magas szintű ismerete
  • Gyakorlat objektum-orientált rendszerek tervezésében
  • Angol nyelvű dokumentációk írása/olvasása
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat és 2-3 befejezett önálló projekt

Előny:
  • Java, Boost, Qt és C++11/14 szabvány, illetve C nyelv ismerete
  • Automatikus teszteljárások és módszerek ismerete
  • Unix alapú operációs rendszerek ismerete

Amit kínálunk:
  • Fiatal csapat, mégis kiemelkedő szakmai háttér
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, teljes munkaidős alkalmazotti
Kezdés: azonnal
Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió