www.cvonline.hu

Szenior C++ fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 864998

C++ fejlesztőket keresünk ügyfelünkhöz Budapestre. A cég világszínvonalú szoftverek fejlesztésével foglalkozik, és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezik ipari szoftvermegoldások terén.

Feladatok:
  • Együtt gondolkozni és dolgozni a fejlesztői csapattal, Agilis módszertanokat követve
  • Tiszta kód CleanCode írása
  • Szakmai egyeztetés a megbízóval
  • Dokumentáció készítése
Elvárások:
  • Több éves tapasztalatod van C++ programozás terén
  • Van szakirányú felsőfokú végzettséged
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Minőségorientált vagy és pontos
  • Kreatívan állsz a feladatokhoz
  • Csapatban is kiválóan teljesítesz
Előny:
  • Nemzetközi projekttapasztalat
  • Mérnöki gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Felelősségtudat, szakmai igényesség
  • Tanulási hajlandóság
  • Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Amit ügyfelünk kínál Számodra:
  • Élvonalbeli technológiák
  • Nemzetközi fejlesztőcsapatban
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Feladatorientált szemlélet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • Átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésedtől egészen a belépésig támogatjuk pályázatodat,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk, igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez
  • Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magad továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Kategória
IT / Informatika
Régió