www.cvonline.hu

Szenior C++ fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 864997

Ismert, és elismert szoftverfejlesztő cég számára keresünk C++ fejlesztőket, Budapestre.

Feladatok:
  • Részt venni a közös tervezésben, fejlesztésben az üzleti oldali igények és a leendő felhasználók igényeinek maximális figyelembevétele
  • Tiszta kód CleanCode írása
  • Új release-k bevezetésének támogatása
Elvárások:
  • Több éves tapasztalatod van C++ programozás terén
  • Van szakirányú felsőfokú végzettséged
  • Legalább szakmai szinten írsz és olvasol angolul
  • Minőségorientált vagy és pontos
  • Kreatívan állsz a feladatokhoz
  • Csapatban is kiválóan teljesítesz
Előny:
  • Téged keresünk, ha szívesen foglalkoznál az alábbi technológiákkal:
  • Fejlesztés geometriai algoritmusokon mentén, pl.:
  • 2D/3D szolid műveletek
  • Három dimenziós térfelismerés / térkitöltés
  • Lineáris algebra, mátrixtranszformációk
  • Párhuzamos folyamatok programozása (Multithreading)
  • Három- és két- dimenziós megjelenítés fejlesztése (OpenGL, DirectX, analitikus és fotorealisztikus megjelenítések, textúrák kezelése)
  • Virtuális modell objektumorientált adatszerkezetének (C++) leírása, kezelése
  • Algoritmusok optimalizálása
  • Felhasználói felületek (GUI) fejlesztése Windows és OSX rendszereken
  • Mac-es és Unixos alaptechnológiák és eszközök gyakorlati felhasználása
Amit kínálunk:
  • Amit ügyfelünk kínál Számodra:
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Feladatorientált szemlélet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésedtől egészen a belépésig támogatjuk pályázatodat,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk, igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez
  • ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magad továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Kategória
IT / Informatika
Régió