www.cvonline.hu
Szenior BI Tanácsadó/Szakértő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.06.
Hirdetés azonosító: 797760
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Informatikai partnerünk számára keresünk új szakembert Szenior BI Tanácsadó/Szakértő pozícióba budapesti, hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok

  • Adatpiacok fejlesztése, tervezése üzemeltetése
  • Betöltések megvalósítása, optimalizálása
  • Adattárház működéséhez szükséges keretrendszerek fejlesztése, tesztelése, dokumentáció készítése
  • Igényspecifikációk megalkotásában való aktív közreműködés
  • Rendszerütemtervek, fejlesztési- és tesztelési ütemtervek készítése

Elvárások

  • Legalább 5-7 év BI tapasztalat
  • Ebből legalább 1-3 év MS technológiai tapasztalat
  • Relációs és OLAP adatbázis elemzés, tervezés
  • Riporting, adatbányászat
  • SQL Server 2008 és/vagy 2012
  • SSAS/OLAP
  • SSRS
  • Office BI eszközök (Excel pivot, PowerPivot)
  • OLAP
  • .Net Framework (legalább 3.0, inkább újabb)

Előnyök

  • Üzleti szoftverfejlesztési projekteteken csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • TFS használata
  • Szoftverfejlesztési módszertanok (pl. MSF, agile (SCRUM))
  • MCP minősítések

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió