www.cvonline.hu

Szenior Beszerző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 806349

Piacvezető és nagy múltú, autóalkatrész kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk keres; új munkatársat további fejlődésének támogatásához, a következő pozícióba,

Feladatok:
  • A szakterület megismerése után a magyarországi beszerzési folyamatok koordinálása
  • Készletek és igények figyelése, rendelések tervezése, éves beszerzési tervek elkészítése, együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a sales és más társosztályokkal
  • Meglévő partnerek megismerése, piackutatás, a beszállítói kör folyamatos bővítése a piaci igények figyelembevételével;
  • Jelentés a management felé, piaci információk gyűjtése, összegzése
Elvárások:
  • felsőfokú kereskedelmi/műszaki végzettség;
  • szakmai tapasztalat beszerzési területen és/vagy termékmenedzsmentben,
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás, a német nyelvtudás előnyt jelent;
  • professzionális Excel használat (függvények, képletek, riportok);
  • logikus gondolkodás, erős numerikus készség.
Amit kínálunk:
  • Amit a vállalat kínál
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség;
  • változatos munkakör, önállóság a beszerzési területen
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk, informáljuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni az elvárásainak, kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
MS Word formátumú szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.