www.cvonline.hu

Szenior beszerző - INTS/9/100

  • Frissítve 16 napja

Nyíregyházi multinacionális partnercégünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező kollegát

Senior Beszerző

pozícióba

Ref.: INTS/9/100

Feladatok

  • A termelési és karbantartási anyagok, szolgáltatások rendelésének koordinálása
  • Beszállítói és alapanyag törzs, árlista karbantartása, új változások és bevezetések kezelése
  • Késések nyomon követése, sürgetése
  • Napi analízis koordinálása és elemzése alapján rendelések kiadása
  • Belső gyártott tételek kiszervezési folyamatában való részvétel
  • Külföldi beszállítók termékeinek közeli forráshoz való lokalizálása
  • Hó végi zárások támogatása

Elvárások

  • Gyártó cégnél, beszerzési területen szerzett minimum 3 éves beszerzői tapasztalat
  • Beszerzési projektekben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent)
  • Kitűnő kommunikációs készség és tárgyalóképesség
  • Precizitás

Ajánlat

  • Multinacionális cég
  • Biztos háttér
  • Korrekt bérezés és juttatási csomag
Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nyíregyháza