www.cvonline.hu

Szenior Belső Ellenőr [ST-ESBE02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1056022

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a magyar piac egyik legmeghatározóbb pénzügyi szolgáltatója. Dedikáltan hitelezési területek vizsgálatára keresünk új munkatársat Szenior Belső Ellenőr pozícióba.

Feladatok

- Hiteltermékek, hitelezési folyamatok, hitelkockázat kezelési módszerek, valamint a behajtási, kapcsolódó adminisztrációs és értékvesztés képzési folyamatok ellenőrzése (vállalati és lakossági egyaránt)
- Hitelezési folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok véleményezése
- Hitelezési, kockázatvállalási témájú belső projektekben való részvétel

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (pénzügyi, közgazdasági irányú főiskola v. egyetem)
- Legalább 4 éves hitelezési és/vagy hitelkockázat kezelési területen megszerzett bankszakmai tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Szakmai ismeretek: hiteltermékek, hitelezési folyamatok ismerete
- Pénzügyi-gazdasági nyelvismeret
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (WORD, EXCEL, levelező rendszer)
- Integrált banki rendszerek felhasználói szintű ismerete
- B típusú jogosítvány
- Utazási hajlandóság (a munkakör alkalmanként vidéki/külföldi utazással jár)

Előny

- Belső ellenőrzési területen megszerzett tapasztalat; IRB / ICAAP / IFRS ismerete
- Könyvvizsgálói tapasztalat
- Adatbázis kezelésben, adatbányászatban jártasság

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió