www.cvonline.hu

Szenior Belső Ellenőr [ST-ESBE01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2016.03.05.
Hirdetés azonosító: 1003657

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a magyar piac egyik legmeghatározóbb pénzügyi szolgáltatója. Dedikáltan hitelezési területek vizsgálatára keresünk most új munkatársat Senior Belső Ellenőr pozícióba.

Feladatok

- Hiteltermékek, hitelezési folyamatok, hitelkockázat kezelési módszerek, valamint a behajtási, kapcsolódó adminisztrációs és értékvesztés képzési folyamatok ellenőrzése (vállalati és lakossági egyaránt)
- ICAAP és IRB vonatkozású témák ellenőrzése
- Hitelezési folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok véleményezése
- Hitelezési, kockázatvállalási témájú belső projektekben való részvétel.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (pénzügyi, közgazdasági irányú főiskola v. egyetem)
- Minimum 4 éves hitelezési és/vagy hitelkockázat kezelési területen megszerzett bankszakmai tapasztalat
- Hiteltermékek, hitelezési folyamatok ismerete, IRB / ICAAP / IFRS ismerete
- Legalább középfokú angol nyelvtudás (pénzügyi, gazdasági nyelv ismerete)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, levelező rendszer)
- Integrált banki rendszerek felhasználói szintű ismerete;
- Utazási hajlandóság (a munkakör alkalmanként vidéki utazással jár).

Előny

- Könyvvizsgálói tapasztalat;
- Adatbázis kezelésben, adatbányászatban jártasság

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió