www.cvonline.hu

Szenior Behajtási Szakértő (Banki terület)

  • A hirdetés 1382 napja lejárt
  • Szívesen dolgozna banki környezetben?
  • Elemzői szemléletmóddal rendelkezik?
  • Kihívásokkal teli munkát keres?

Feladatok:

  • Szerepet vállal a Behajtási terület adatpiac/infrastruktúra kialakításában, az elemzések alapján megfogalmazódott fejlesztési igényeket/ötleteket összesíti, feltárja a megvalósítási lehetőségeket.
  • A behajtási stratégia kialakításához/módosításához szükséges elemzések elvégzéséhez igényelt adatok körét meghatározza, begyűjti, elemzi.
  • Következtetései alapján javaslatokat fogalmaz meg a behajtási stratégia/folyamat módosítására, átalakítására a behajtási tevékenység hatékonyságának javítása érdekében.
  • Közreműködik az adatok minőségének folyamatos kontrolljában.
  • Amennyiben az adatok elemzése során rendkívüli eseményre, jelentős anomáliára utaló jelet talál, kideríti ennek okait.
  • A fejlesztési feladatokat rangsorolja (üzleti oldalról), az ehhez szükséges adatokat beszerzi, és elkészíti/elkészítteti a fejlesztés igényspecifikációját.
  • Feltárja, pontosítja az egyes részfolyamatokban, valamint a behajtási rendszerben felmerülő hiányosságokat.
  • Szükség szerint változtatásokat kezdeményez a behajtási tevékenységekhez kapcsolódó vezérigazgatói és ügyviteli utasításokban.
  • Szükség szerint képviseli a szakmai területet, belső és külső vizsgálatokban, és a különböző döntési fórumokon (pl: Portfolio Committee-n, a Collection Committee-n, a Provisioning Committee-n, a Risk Pot Committee-n stb).

Elvárások:

  • Bankitapsztalat elemzői területen
  • PL/SQL ismeret elengedhetetlen
  • A teljes lakossági behajtás folyamatának ismerete
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás
  • Szervezőkészség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Kezdeményezőkészség,
  • Projekt és üzleti szemlélet,