www.cvonline.hu

Szenior Befektetési Menedzser – Inkubátor Program

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.29.
Jelentkezési határidő: 2017.03.10.
Hirdetés azonosító: 1084517

A kockázati tőke befektetési terület legjobb szakembereit keressük partnerünk épülő szervezetéhez.

Feladatok:

- vállalkozói ötlettel rendelkező potenciális partnerek keresése a piacon inkubációs befektetés céljából, aktív kapcsolatépítés és jelenlét körükben

- rendezvényeken, vállalkozói/start-up versenyeken, egyetemeken, releváns hazai és külföldi konferenciákon történő részvétel

- inkubátorházakkal, mentorokkal, angyal befektetőkkel történő kapcsolattartás

- az üzleti koncepció / üzleti terv értékelése, a vállalkozó szakmai és menedzseri képességeinek megítélése, az innovációs tartam és piaci potenciál megítélése, majd egy scoring rendszeren keresztül történő értékelése és döntéshozatal számára előkészítése

- koordináció a befektetési dokumentumok megkötése során a céltársaság, a befektető és egyéb szereplők között

- aktív személyes kapcsolattartás a céltársasággal, a vállalkozás aktív támogatása a tőkebefektetés teljes időszakán keresztül, a megfelelő tanácsadók, mentorok kiválasztásában és bevonásában való segítségnyújtáson, közreműködésen keresztül

- a vállalkozás támogatása kapcsolatépítésben (potenciális jövőbeni üzleti partnerek, alkalmazottak, beszállítók)

- riportok bekérése a portfólió cégektől és ezek elemzése, értelmezése

- esetleges szerződésmódosítások előkészítése, majd lebonyolítása

- a céltársaság támogatása abban, hogy felkészüljön a következő tőkebevonásra, a céltársaság bemutatása a házon belüli Magvető programban, mint potenciális befektetési lehetőség

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- 5 éves munkatapasztalat üzleti területen
- előnyt jelent tőkebefektetések kezelésében, inkubációban, mentorálásban szerzett tapasztalat
- saját (start-up) vállalkozás irányításában vagy vállalkozás felállításában, üzleti modellezésben szerzett tapasztalat jelentős előny
- az inkubációs/start-up ökoszisztéma követése, széles kapcsolati háló az inkubációs piacon, főleg fiatal potenciális vállalkozók körében
- a releváns szakmai rendezvények, csoportok, social media felületek naprakész ismerete hazánkban és regionális szinten
- vállalkozások működésében/működtetésében szerzett széleskörű tapasztalat
- alapvető befektetési és cégjogi ismeretek
- technológiai trendek követése
- aktív, felsőfokú angol nyelvismeret

- kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- eredményorientált hozzáállás
- erős üzleti érzék
- vállalkozói szemlélet
- dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
- proaktivitás, kezdeményezőkészség
- magas érzelmi intelligencia
- mentorálási képesség
- mobilitás az esetleges vidéki utazások szempontjából

Amit kínálunk:

- nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
- részvétel egy újonnan alakuló szervezet felépítésben
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a