www.cvonline.hu
Szenior Beágyazott C Szoftver Fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.24.
Hirdetés azonosító: 1042675
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ha mindig is szerelmese voltál az autóknak és érdekelt azok részletes működése, az egyik legjobb lehetőséget ajánljuk neked.

Partnerünk az autóelektronikai gyártásban az egyik vezető vállalat, akikhez szenior beágyazott C fejlesztőt keresünk.

Feladatok:
- A szervo kormányok szükséges beágyazott szoftver fejlesztése
- A követelmények elemzése, erőforrás becslés, a modulok tervezése, implementáció, tesztelés és hibajavítás
- A projekt menedzser támogatása a tervezésben és a végrehajtásban

Követelmények
- BSc / MSc végzettség IT, elektronika, matematika területen
- 5 + év beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat

- Előny az alábbi technológiák ismerete:
AUTOSAR,
Real time Operating Systems, Diagnostics,
Vector tool chain,
UML,
ClearQuest,
ClearCase

Partnerünk színvonalas munkakörnyezetet, vállalaton belüli karrierlehetőséget, rugalmas munkaidőt, szakmai és nyelvi képzéseket, és több elemből álló, egyedülálló kompenzációs csomagot biztosít munkatársainak.

Kategória
IT / Informatika
Régió