www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 942692
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Ügyfelünk, budapesti székhelyű magyar informatikai fejlesztő és tanácsadó cég számára keresünk, színvonalas szakmai feladatokat ellátó szakembert, a következő pozícióba:
Szenior Automatizálási Rendszertesztelő (E-A08)

Ha elkötelezett vagy az üzleti szoftverek minőségbiztosítása iránt, ha tudsz programozni, de jobban érdekel az üzleti logika megértése és hibamentes működésének biztosítása, szeretsz csapatban dolgozni és nem idegen az agilitás, akkor nálunk a helyed. A pozíció kiváló lehetőséget biztosít szakértelmed kamatoztatására és elmélyítésére.

Feladatok:
  • Rendszertesztelési módszerek és környezetek folyamatos fejlesztése
  • Tesztelési feladatok elvégzése automatizáltan és manuálisan
  • Tesztesetek előkészítése, üzemeltetői és végfelhasználói szempontból (UAT)
  • Fejlesztői csapat támogatása a rendszerhibák felderítésében és javításában
  • A szükséges tesztelési dokumentációk előállítása

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség
  • Automatikus tesztelésben szerzett gyakorlat
  • Automatizált teszt eszközök ismerete (JUnit, JBehave stb.)
  • Continuous Integration megoldások ismerete
  • Adatbázis és SQL ismeretek
  • Java nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés
  • Eredményorientáltság
  • Belső motiváció

Előny:
  • Unix shell szkriptelési ismeretek
  • SOAPUI ismeretek
  • TDD ismeretek
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
Szenior Java programozók jelentkezését is várjuk, akik szívesen váltanának fejlesztő irányba.

Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: megegyezés szerint

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú magyar önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió