www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1037999
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Ügyfelünk az energetikai informatikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő magyar középvállalat számára keresünk szenior kollégákat a következő fejlesztő lehetőségre. Rendszereik új alapokra helyezik az energiával való kereskedelem, szállítás, tárolás, termelés üzleti lehetőségeit. Fiatalos cég, nemzetközi mércével mérve is unikális kompetenciákkal, kategóriateremtő megoldásokkal. Szakértő csapatuk rendkívül gyorsan bővül, a gáz- és villamosenergia-piac legnagyobb szereplői számára dolgoznak itthon és külföldön.

SZENIOR ANGULAR JS FEJLESZTŐ (E-I06)

Főbb feladatok:
  • UI technológiák szakértői képviselete
  • UI fejlesztési feladatok ellátása

Elvárások
  • Erős HTML(5) és JavaScript ismeretek
  • Többéves AngularJS alkalmazás fejlesztői tapasztalat. Nagyobb AngularJS modulok ismerete: angular-ui, angular translate, angular material
  • I18n és I10n gyakorlat AngularJS-ben
  • AngularJS komponens fejlesztési jártasság
  • CSS(3) jártasság
  • Más webes keretrendszerek ismerete pl.: jQuery, Bootstrap
  • Tapasztalat a szerverrel való kommunikációban (AJAX, JSON)
  • Jártasság frontendi build-ben (Node.js, NPM, Gulp, Bower)
  • Design technológiai alapok lerakása Bootstrap és LessCSS segítségével

Előnyt jelent
  • Java backend fejlesztési tapasztalat
  • Kommunikáció Java backenddel
  • Build folyamat beillesztése Maven-es / vállalati környezetbe
  • Gyakorlat layoutok, funkciók tervezésében HTML alapokon
  • Webes ergonómiában és használhatóságban jártasság

Mit kínálunk
  • Motiváló, segítőkész csapattársakat
  • A legkorszerűbb eszközöket
  • Nemzetközi projektekben való részvételt
  • Karrierlehetőséget
  • Irodát extrákkal (pl.: kávégép, tisztított víz, házimozi, Xbox, csocsó, dart)
  • Szakmai kiteljesedést (képzéseket, publikációs lehetőséget)
  • Emberbarát hozzáállást
  • Könnyű megközelítést

Milyen az ideális jelölt
  • Agilis
  • A minőség megszállottja
  • Tudja, hogy a tanulás nem ért véget az iskolapadban
  • Szereti használni a fejét
  • Ügyfélbarát
  • Van képzelőereje
  • Speaks English

Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió