www.cvonline.hu

Szenior Adótanácsadó

  • A hirdetés 344 napja lejárt

Cégünk, a svájci hátterű ABT Treuhand csoport 23 év tapasztalattal rendelkezik Magyarországon, mára széles körű ismertségre tettünk szert a hazai piacon. Szolgáltatói, kereskedelmi és ipari szektorból érkező nemzetközi ügyfélkörünk folyamatosan bővült, melynek köszönhetően mára a magyar számviteli piac húsz legnagyobb adótanácsadó-könyvvizsgáló cége közé tartozunk.

Milyen feladatok várnak új munkatársunkra?

  • Közreműködés külföldi ügyfeleink havonta ismétlődő magyarországi adóügyeinek vitelében: bevallások összeállítása, ÁFA visszaigénylése, könyvelése;
  • Új ügyfelek esetén ÁFA regisztráció ügyintézése;
  • Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel angol vagy német nyelven;
  • Ügyfelek képviselete a hatósági eljárásokban;
  • Hatékony együttműködés az adott ügyfél projekten dolgozó junior és szenior adótanácsadó munkatársakkal;
  • Kapcsolattartás a NEXIA hálózatába tartozó nemzetközi tanácsadókkal;
  • Hírlevelek, tájékoztató anyagok készítése, szakmai előadások tartása;

Várjuk jelentkezését, amennyiben

  • 3-5 éves szakmai tapasztalatát nemzetközi ügyfélkör ÁFA tanácsadásában szeretné kamatoztatni;
  • Felsőfokú gazdasági, illetve adótanácsadói v. adószakértői végzettséggel rendelkezik;
  • Magas szintű, aktív német vagy angol nyelvtudását használni akarja munkája során;
  • Szívesen vállal felelősséget a szakterületén nyújtott szolgáltatásokért, az általa elkészített munka minőségéért;
  • Proaktív, ügyfélközpontú hozzáállásával gördülékeny együttműködést tud kialakítani ügyfeleinkkel.

Kik vagyunk?

Fiatal, lendületes csapatunk jelenleg 44 főből áll, munkatársaink átlag életkora 35 év, irodánk 23 éve nyílt Budapesten.

Mivel foglalkozunk?

Adótanácsadással, könyvvizsgálattal, kockázatmenedzsmenttel, könyveléssel, bérszámfejtéssel, illetve mindezen belül azzal, hogy ügyfeleink számára teljes körű támogatást nyújtsunk számviteli, adózási kérdésekben, bizalmi légkört teremtve megadjuk számukra a mindennapi üzletvitelhez szükséges biztonságot.

Ha Ön is ilyen munkahelyre vágyik, küldje el jelentkezését hozzánk a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német