www.cvonline.hu

Szenior Account Manager (rendezvényszervezés)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 578762

Ügyfelünk a hazai piaci egyik vezető Rendezvényszervező és eseménymarketing ügynöksége új kollégát keres Szenior Account Manager (rendezvényszervezés) pozícióba.

Feladatok:
  • Aktív kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel, további együttműködés előmozdítása, szolgáltatások teljes körű értékesítése
  • Versenytársak, piac és pályázatkiírások figyelemmel kísérése, elemzése
  • Különböző rendezvények (marketingkommunikációs események, felnőtt és családi rendezvények, céges csapatépítés, catering szolgáltatások, stb.) teljes körű menedzselése, felmerülő ügyféligények kiszolgálása
  • Adott projektekre vonatkozó prezentációk, ajánlatok készítése, ezekkel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása, szerződések, megrendelések előkészítése
  • Rendezvények előkészítése, megvalósításuk felügyelete, projektvezetők és asszisztensek munkájának koordinálása
  • Kapcsolattartás az egyes projektekben résztvevő alvállalkozókkal, tevékenységük irányítása
  • Dokumentáció, riportok készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség (Marketing, vagy gazdasági szakirányú)
  • Legalább 3 év rendezvény vagy kommunikációs ügynökségnél szerzett gyakorlat
  • Event marketing tapasztalat, piacismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kreatív, proaktív, eredményorientált személyiség
  • Magabiztos fellépés, kifogástalan megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség, professzionális környezet
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér, 10 fős, fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.