Szendvics készítés és csomagolás - Budaörs (Referenciaszam: LK-1291)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2015.12.06.
Hirdetés azonosító: 973017

Feladatok:

  • Szendvicsek előkészítése, gyártása, csomagolása
  • Címkézés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Azonnali kezdési lehetőség

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Állómunka vállalása
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (melynek megszerzésében cégünk segít, illetve annak esetleges költségét vállalja!)

A munkavégzés helye:

Budaörs

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyábanfeltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Szendvics csomagoló) és a pozícióhoz tartozó LK-1291-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573-0675-es mobilszámon vagy az 1/210-9045-ös telefonszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budaörs
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő