www.cvonline.hu

Szemüveglencse gyártó, Raktári dolgozó

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 985273

Nagy hagyományokkal rendelkező szemüveglencse gyártó partnercégünk bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe: .
Feladatok:

  • Termékek gyártásában való aktív részvétel
  • Gépek kiszolgálása, rendeltetésszerű használata
  • Legyártott termékek ellenőrzése, csomagolása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség, monotónia tűrés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Juttatások:
  • Munkarendhez kapcsolódó kiemelt pótlékok
  • Vidékiek részére vállalati autóbuszokkal való munkába járás biztosítása térítésmentesen
  • Teljesítményt és hűséget honoráló versenyképes bérezési rendszer
  • Multinacionális, biztos jövővel rendelkező vállalati környezet
  • Fiatal, motivált csapat, pozitív, támogató munkahelyi légkör

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Mátészalka