www.cvonline.hu

Szemész szakorvos

  • A hirdetés 1027 napja lejárt

Karrierlehetőség szemészeknek Svédországban és Norvégiában (szürkehályog és glaukóma sebészet) – 2014, intenzív nyelvtanfolyam az egész család részére

A MediCarrera a közegészségügyi rendszer hivatalos partnere Svédországban, Norvégiában és Dániában. Szürkehályog sebészeti tapasztalattal rendelkező szemész szakorvosokat keresünk Dél-Svédországba és Norvégiába, ezen kìvül van állás ajánlatunk glaukóma sebészetben jártas szemész szakorvos számára is.  Lehetőség van szakosodásra vagy második szakirány megszerzésére más szakterületeken is.

Az elkövetkező években nagyszámú skandináv orvos éri el a nyugdíjkorhatárt, aminek következtében várhatóan orvoshiány fog fellépni egyes szakterületeken. A skandináv közegészségügy számos formában igyekszik az orvoshiányon enyhíteni, ennek egyik módja, hogy az EU tagállamok orvosainak munkalehetőséget kínál.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés az első hat hónap elteltével.
  • Hétfőtől péntekig 8-tól 17 óráig tartó munkaidő.
  • Folyamatos továbbképzés a munkaidőn belül.
  • Lehetőség a munkavégzés és kutatás, illetve klinikai továbbképzés összehangolására egyéni érdeklődés alapján.
  • Versenyképes fizetés, folyamatos előrelépési lehetőséggel, tapasztalattól függően.
  • Segítséget nyújtunk ház/lakás- illetve gyermekeknek iskola és óvoda keresésében.
  • Hozzájárulás a kiköltözés költségeihez.
  • A nyelvtanfolyam ideje alatt nettó 700 eurót kap havonta, ezenfelül 70 eurós hozzájárulást gyermekenként, valamint ingyenes lakhatást biztosítunk és megtérítjük az utazási költségeket.
  • Intenzív nyelvtanfolyam Budapesten vagy Barcelona közelében áprilistól, partnerének is.
  • Az első interjú után tanulmányi úton megtekintheti a munkakörülményeket és a térséget.

A MediCarrera teljes szolgáltatása és a nyelvtanfolyam is ingyenes a jelentkezők és családtagjaik részére. A felmerülő költségeket a leendő munkaadó finanszírozza.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba további információért az alábbi e-mail címen.

Más szakterületen dolgozó orvosok érdeklődését is szívesen várjuk!

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő