www.cvonline.hu

Személyzeti vezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.03.07.
Hirdetés azonosító: 915347

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Személyzeti vezető
Munkavégzés helye: 8200 Veszprém, Külsô-Kádártai út 3.
Főbb feladatok: -Áruházi vezetők, vezetők és munkatársak támogatása
-Új belépők számára kötelező oktatások megtartása
-Belső álláshirdetések kihelyezése és kommunikálása
-A dolgozók munkaügyi és bérrel kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása
-Étkezési jegyek, bérpapírok kiosztása
-Az áruházi utódlási terv elkészítése
-Az áruházi teljesítménymenedzsment folyamat koordinálása
-Értékelések, tréningtervek összeállítása, megszervezése és koordinálása, felügyelete
-Toborzási feladatok ellátása
Munkakör betöltésének feltételei: -Legalább középfokú végzettség
-HR vagy személyzeti területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
-Vevőközpontúság, empátia
-Proaktivitás, problémamegoldó szemlélet
-Igény önmaga és mások fejlesztésére
Szükséges végzettség: Középiskola
Szerződés típusa: Határozott
Munkavégzés kezdete: 2015.03.23.
Előnyt jelent: -Szakirányú felsőfokú végzettség
-HR vagy személyzeti területen szerzett több éves tapasztalat
-Munkaügyi ismeretek
-"B" kategóriás jogosítvány
-Munkaügyi vagy HR szoftverek ismerete