www.cvonline.hu

Személyzeti vezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.10.02.
Hirdetés azonosító: 1079431

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Személyzeti vezető
Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Bécsi út 258.
Bevezetés: Ideális lehetőség HR koordinátor/asszisztens/ügyintéző tapasztalattal rendelkező pályázók számára, aki vezetői pozícióban szeretne bizonyítani és érdeklődik a kiskereskedelem iránt.
Feladatok: -Belső álláshirdetések kihelyezése, pályázók szűrése és toborzási feladatok
-A dolgozók munkaügyi és bérrel kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása
-Az áruházi utódlási terv elkészítése, teljesítményértékelésben való részvétel
-Értékelések, tréningtervek összeállítása, megszervezése
-Heti két nap ügyeletes vezetői feladatok ellátása
-Áruházvezető és régiós Személyzeti vezető munkájának támogatása
-Heti átlagosan 5 munkanap (hétfőtől vasárnapig, beosztás szerint)
Amit kérünk: -Legalább középfokú végzettség (HR végzettség előny)
-HR vagy személyzeti területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
-Proaktivitás, problémamegoldó szemlélet
-Igény önmaga és mások fejlesztésére
Előnyként értékeljük, ha: -Szakirányú felsőfokú végzettség
-HR vagy személyzeti területen szerzett több éves tapasztalat
-Munkaügyi ismeretek
-Munkaügyi vagy HR szoftverek ismerete
Szükséges végzettség: Középiskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: -Szakirányú felsőfokú végzettség