www.cvonline.hu

Személyzeti vezető (Budaörs)

  • A hirdetés 408 napja lejárt
Személyzeti vezető

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2040 Budaörs, Sport u. 2-4.

Web: www.auchan.hu

Követelmények:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Humán beállítottságú, határozott, precíz, csapatmunkát kedvelő személyiség
  • Diszkréció

Feladatok:

  • Az áruház személyügyi rendszerének működtetése
  • Fizetéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok koordinálása
  • Saját csapatának képzése és vezetése
  • Alkalmazottak személyügyi problémájának kezelése
  • Munkaeszközök, ruházat rendelésével, nyilvántartásával, kezelésével kapcsolatos feladatok

Egyéb információ:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem

Végzettség szint:

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkavégzés helye:   Budaörs, Sport u. 2-4.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő