www.cvonline.hu
Személyzeti Tanácsadó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.08.
Jelentkezési határidő: 2014.02.12.
Hirdetés azonosító: 746722
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Csapatunk bővülése kapcsán munkaerő-kölcsönzési területünkre keresünk Személyzeti Tanácsadó munkakörbe új munkatársat.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Feladatok:
- Részvétel jelöltek toborzásában, kiválasztásában
- Saját projektek teljes körű lebonyolítása
- Beérkező önéletrajzok előszűrése
- Munkaügyi és munkajogi változások nyomon követése és napi szintű alkalmazása
- Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
- Ügyfelek tájékoztatása munkaviszonnyal kapcsolatos kérdésekben

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- 3-5 éves szakmai tapasztalat HR/munkaerő-kölcsönzés/toborzás területén
- Naprakész munkajogi ismeretek ( a munkaerő-kölcsönzés jogi és gyakorlati hátterének ismerete elengedhetetlen)
- középfokú angolnyelv-tudás (előny)
- Magas szintű számítástechnikai tudás (MS Office)
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
- Ügyfélközpontúság
- Motivált, proaktív személyiség
- Lelkes, vidám természet
- Teljesítmény-orientált hozzáállás