www.cvonline.hu
Személyzeti tanácsadó (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.04.09.
Hirdetés azonosító: 776890
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljeskörű HR megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára. Közvetítési csapatunkba, a NYÍREGYHÁZI irodánkba keresünk olyan toborzás-kiválasztásban és ügyfélkezelésben tapasztalt kollégát aki szeretne a Trenkwalder csapatának tagja lenni.

Feladatok:

  • A kiválasztási folyamat teljes körű és professzinonális lebonyolítása az ügyfelek számára
  • Aktív részvétel üzleti tárgyalásokon, ügyféltalálkozókon
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, key account management
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • A jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Részvétel országos toborzás-kiválasztási projektekben
  • Állásbörzéken való részvétel, karrier tanácsadás

Elvárások:

  • Toborzási területen szerzett MINIMUM 2-3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Folyékony NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Elkötelezettség a toborzás-kiválasztás iránt
  • Kitartó, erős sales-attitűd és remek kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai előrelépés lehetősége
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Kellemes munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.