www.cvonline.hu
Személyzeti Tanácsadó (Sales/HR/Admin)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.25.
Jelentkezési határidő: 2015.10.01.
Hirdetés azonosító: 962262
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A Grafton egyik legváltozatosabb divíziójába, dinamikus, jókedvű csapatba keresünk egy Személyzeti Tanácsadót toborzási tapasztalattal.
Toborzási területek: sales, marketing, HR szakemberek és asszisztensi pozíciók.
Még amiért ajánljuk: garantáltan jelölt-biztos, széles spektrum (gyakornoktól a felső vezetőig), lehetőség sokszínű szakmai hátterek megismerésére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:
- Jelöltek professzionális toborzása, kiválasztása
- Pályázatok teljes körű kezelése
- Kiválasztási módszertan fejlesztésében való aktív részvétel
- Magyar és külföldi ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, account management
- Kapcsolati háló mozgósítása, és folyamatos építése az adott szakmai területen

Követelmények
Téged várunk a csapatba, ha magadra ismersz az alábbi jellemzést olvasva:
- Főiskolai / egyetemi diploma
- Min. 2-3 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- On-line, social-media recruitment tapasztalat
- Sikerorientált, újító gondolkodás
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Támogató személyiség

Amit ajánlunk Neked:
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
- Karrierlehetőség, kiemelkedő bérezés, jutalékrendszer és béren kívüli juttatás
- Jó hangulatú, fiatalos, összetartó csapat
- Kreatív feladatok, kihívásokkal teli munkakör