Személyzeti Tanácsadó / Leendő Csoportvezető (Mérnöki terület)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.01.
Jelentkezési határidő: 2016.01.07.
Hirdetés azonosító: 920787
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Lendületes, tenni vágyó és ambiciózus vagy, szeretnél szakmailag fejlődni és vezetői tapasztalatot szerezni?
Kapcsolati hálódat bővítenéd nagy múltú, multinacionális vállalatokkal?
Van műszaki affinitásod?

Ha magadra ismertél, akkor itt a lehetőség, jelentkezz most a GRAFTON folyamatosan bővülő, agilis csapatába!

Milyen feladataid lesznek?
- Műszaki szakemberek professzionális toborzása, kiválasztása és interjúk lebonyolítása
- Innovatív toborzási megoldások és alternatív jelöltszerzési technikák alkalmazása, fejvadászat-
- Pályázatok teljes körű kezelése
- Magyar és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Üzletfejlesztés, (hideghívások,személyes találkozók)
- Networking
- Mérnöki csapat bővítése, szakmai támogatása és tehetséggondozás

Követelmények
- Főiskolai / egyetemi diploma, műszaki terület előny
- Min. 2 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- On-line, social-media recruitment tapasztalat előny
- Sikerorientált, újító gondolkodás
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség,

- Hosszú távú munka és előrelépési lehetőség egy stabil hátterű, folyamatosan növekvő multinacionális vállalatnál
- Kiemelkedő bérezés, jutalékrendszer és béren kívüli juttatás
- Jó hangulatú, fiatalos, összetartó csapat
- Kreatív feladatok, kihívásokkal teli munkakör