www.cvonline.hu

Személyzeti Tanácsadó / Irodavezető

  • A hirdetés 1318 napja lejárt

A HRC Group Link megjelenítése 12 éve működő, magyar tulajdonú, országos hálózattal rendelkező személyzeti tanácsadó cég. Multinacionális versenytársainkhoz képest rugalmasabb és személyre szabottabb szolgáltatásokat nyújtunk, ennek köszönhetően a válság ellenére is fejlődünk, új irodákkal bővülünk. Büszkék vagyunk arra, hogy a rendszeresen visszatérő partnereink között multinacionális vállalatok mellett kis- és középvállalatok is megtalálhatóak.

Munkaerő toborzó és kölcsönző szolgáltatásunk során a kölcsönzött munkatársakat is ügyfélnek tekintjük, velük is hosszú távú kapcsolatra törekszünk, érdekeiket képviseljük.

Kínált pozíció:

Az új tanácsadó kolléga elsődleges feladata a régióban működő értékesítési stratégia kidolgozása és új partnerkapcsolatok kiépítése lesz.

Legfőbb szakmai kihívás a tanácsadói szerepkör betöltése. A pozíció célja, hogy a régió kis- és nagyvállalatainál a dolgozókkal foglalkozó vezetők tanácsadóként, stratégiai partnerként tekintsenek a kollégára. Ennek érdekében új munkatársunk számára lehetőséget adunk ötletei megvalósítására, nem kötjük meg a kezét szigorú vállalati előírásokkal.

Feladatok:

  • piacelemzéseket végez és azonosítja a növekedési lehetőségeket,
  • meglévő ügyfelekkel fennálló kapcsolat folyamatos fejlesztése,
  • új ügyfelek szerzése és a megbízások teljes körű lebonyolítása,
  • kiemelt partnerekkel személyes kapcsolatot tart fenn, minden ügyes-bajos dolguk intézését személyesen felügyeli,
  • irányítja a régió értékesítési, ügyfélszolgálati és tanácsadási tevékenységét,
  • biztosítja régiójában a jövedelmező és költséghatékony működést.

Elvárások:

Az ideális jelölt tanácsadói gondolkodásmóddal rendelkezik, hogy könnyen azonosulni tudjon ezen szerepével.

  • munkaügyi ismeretekkel rendelkezzen, a HR szakmai területeinek minél részletesebb megismerésére nyitott legyen,
  • önállóan végig tudjon vinni egy keresést a szerződés kötéstől a toborzás, kiválasztás végéig,
  • többéves tapasztalata van multinacionális vállalatok közép- és felsővezetőivel való kapcsolatépítésben,
  • képes legyen egy csapat részeként a közös projekteken dolgozni, de mellette önállóan vezetni a saját régióját,
  • veszprémi vagy környékbeli lakhely,
  • B kategóriás jogosítvány.

Megváltozott munkaképességű, szülési szabadságról visszatérő és több évtizedes tapasztalattal rendelkező kollegák jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • a szakmai tudásunkat intenzív belső képzéseken átadjuk, majd folyamatos tréningeket biztosítunk,
  • a projektek teljesítése során az adminisztratív hátteret magas színvonalon biztosítjuk,
  • szakmailag inspiráló, családias munkahely, ahol a jó hangulat és a kreativitás ugyanolyan fontos, mint a tudás,
  • nyitottak vagyunk az új megoldásokra,

Munkavégzés helye: Veszprém

Munkaidő: főállás, rugalmas munkaidővel

Munkába állás: azonnal

Amennyiben úgy érzi, a hirdetés Önnek szól, és szívesen része lenne csapatunknak, várjuk pályázatát a lenti címre.

Helyek Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Humán erőforrás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő