www.cvonline.hu

Személyzeti tanácsadó (Budapest)

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

Budapesti székhelyű, belvárosban működő vezetési tanácsadó irodánk csapatának bővítésére munkatársakat keres.

Feladatok:

  • megbízási projektek teljes körű lebonyolítása,
    • pozíciók értelmezése, ügyfél elvárásainak feltérképezése,
    • megfelelő jelöltek felkutatása,
    • interjúszervezés,
    • interjúk lebonyolítása,
    • interjúk értékelése,
  • ügyfeleinkkel és jelöltjeinkkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • projektek adminisztrációja.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat,
  • tanácsadó irodánál vagy vállalati HR területen szerzett gyakorlat,
  • kiváló kommunikációs készség, kreativitás,
  • önálló, ambiciózus, felelősségteljes személyiség,
  • tárgyalási szintű angolnyelv- tudás.

Előny:

  • interjúk lebonyolításában, értékelésében szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • stabil háttér,
  • változatos feladatok, tanulási lehetőség,
  • önálló, felelősségteljes munkakör,
  • kellemes munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő